אסיה אנטוב
   כללי     רקע   פעילות בליכוד  עקרונות מנחים    מאמרים     בתקשורת     גלריית תמונות     צרו קשר  

מה דרוש לעליה

עבודה במקצוע? משכנתא לדירה? שלום וביטחון? ובכן, כל אלה הינם דברים נפלאים, אך אין הם העיקר. לא רק לכך זקוקים העולים - ואני מתכוונת לאלה אשר באמת ביצעו עליה רוחנית לארץ ישראל, ואינם מהגרים או פליטים המשתמשים בחוק השבות בשביל להשיג את הנקניק שלהם בארץ. למרות תדמית "העליה החומרנית" אשר מנסים להצמיד לנו ללא ליאות, רובה המכריע של העליה מבריה"מ (להוציא מיני "בריתות סלובניות" ומהגרים אקראיים אחרים) הגיעה לישראל- ולא לגרמניה או לארה"ב- בגלל שישראל היא מדינה יהודית, המקום היחיד בו אנו יכולים לחוש בבית. בארצות אחרות אולי היינו מוצאים תנאיי עבודה טובים יותר, רמת חיים גבוה יותר וביטחון (אם כי אחרי ה11 בספטמבר גם זה כבר אינו בטוח), אך שם ילדינו היו   ניצבים בפני שתי ברירות בלבד: התבוללות, או חיים בתחושת רדיפה מתמדת, חיי מיעוט שהחברה מקבלת בחסד, כאשר כל רגע עלול מישהו לצעוק באוזניהם  "ז'ידים, תסתלקו לישראל שלכם!". באנו לישראל בשביל להרגיש יהודים בארצנו. ארץ שכמעט אינה נראית על המפה, המוקפת במליוני קיצונים מוסלמיים- אבל ארצנו! רבים מאיתנו לא הכירו מקרוב את המסורת היהודית והתקשו לתאר כיצד מתנהלת מדינה יהודית-אך כולנו ידענו לומר שישראל היא הארץ היחידה שבה אם קוראים לך "יהודי מלוכלך"- סימן שעליך פשוט ללכת להתקלח.

למרבה הצער, אין הדבר כך היום. ולא רק בגלל שחוק השבות במתכונתו הנוכחית מאפשר את כניסתם לארץ של אנטישמים שתחביבם ציור צלבי קרס על הקירות. ישראל הפוסטמודרנית של ימינו מאיימת להפוך ממדינה יהודית ל"מדינת ישראלים". זוהי מדינה שבה פליטים ערבים נקלטים יחדיו עם פליטים יהודים,  ארץ שבה המילה "יהודי" סולקה בבושת פנים מתעודת הזהות וה"אפליה המתקנת" חלה בלעדית על ערבים ועובדים זרים. בארץ זו היהודים, כמו בגלות, מגורשים מאדמתם שקנו כחוק (גוש קטיף), ונתונים ללעג ולהשפלות בגלל דתם ("דוסים") ומקום מגוריהם ("מתנחלים"). המילה "לאומני" הפכה לכמעט קללה, ומופיעה בדרך כלל בשכנות למילים כגון "קיצוני", "אויב השלום" ו"סכנה לדמוקרטיה". ולמרות שרוב היהודים בארץ מכבדים מאוד את מסורתם ואינם מוכנים בשום אופן לוותר על ארץ ישראל לערבים, משכנעת אותנו אליטת השמאל הקיצוני השולטת על בג"ץ, על אמצעי התקשורת, על הסתדרות העובדים ועל מוסדות האקדמיה כי על ישראל להפוך ל"מדינת כל אזרחיה", דבר שיוביל, באופו בלתי נמנע, להיטמעות מוחלטת בים הדיקטטורות הערביות שמקיפות אותנו.

כל הפוליטיקאים מצהירים על אהבתם לעולים, ומדגישים עד כמה חשובה העליה לכלכלה הישראלית ולדמוגרפיה בארץ. רבים מבטיחים לנו להגדיל את סל הקליטה ואת ההטבות הניתנות לעולים. אך מי יתן לנו את הדבר אשר למענו באנו לארץ זו- מדינה יהודית וזהות יהודית?

   כללי     רקע   פעילות בליכוד  עקרונות מנחים    מאמרים     בתקשורת     גלריית תמונות     צרו קשר